Geoartis partnerem Klubu
Przedstawiamy firmę Geoartis Sp.j z siedzibą w Strzyżowicach, która została partnerem Klubu Sportowego Gminy Psary.
http://www.geoartis.pl/ wykonuje zarówno pojedyncze zlecenia dla klientów indywidualnych jak również dla firm projektowych czy budowlanych. W swoim dorobku mają wiele przedsięwzięć związanych z obsługą inwestycji kubaturowych, drogowych oraz tworzeniu wielkoobszarowych opracowań map.
Geoartis profesjonalnie zajmie się Twoją nieruchomością, wznowi granice, dokona podział nieruchomości, sporządzi mapę do celów projektowych oraz wytyczy obiekt w terenie i przygotuje dokumenty do odbioru budynku.
Wiedza i doświadczenie wraz ze sprzętem pomiarowym najwyższej jakości pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Firma posiada nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz oprogramowanie, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zapewniają niezawodną i wysoką jakość usług.
Korzystając z usług Geoartis koniecznie pochwalcie się, że jesteście sympatykami KS Gminy Psary !