II Kolejka

UNIA ZĄBKOWICE 4 : 5 KSGP

W II kolejce sosnowieckiej A-Klasy nasi piłkarze wraz z zawodnikami klubu Unia Ząbkowice stworzyli świetne widowisko, pełne zwrotów akcji i emocji. Swoje dołożył Pan sędzia, podnosząc ciśnienie zebranym na trybunach i tym na murawie. Obie drużyny świetnie się zaprezentowały i obie chciały wygrać. Szalę zwycięstwa przechyliliśmy w ostatniej akcji meczu. Jednak trzeba koniecznie dodać, iż po takim meczu nawet przegrani zasługują na brawa ! Pokonanym dziękujemy za świetne zawody i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach !

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1 : 1 KSGP II

W niedzielnym w meczu z Unią II Dąbrowa Górnicza nasze rezerwy zdobyły pierwszy punkt w sezonie - gratulacje !

W środę III kolejka, o 17.30 pierwsza drużyna zagra w Brzękowicach Dolnych z Niwami Brudzowice, zaś rezerwy zmierzą się w Górze Siewierskiej z KS Wysoka.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZYM DRUŻYNOM !